Finans Sektörlerine özel Profesyonel Çözümler

Comnet Global IP Backbone Türkiye'nin en fazla peering kapasitesine sahip erişim hizmetidir. Finans seklerine özel olarak yapılandırılan IP hizmetleri. Tamamen kesintisizliği ve en hızlı erişim sürelerini garanti etmektedir. Türk regulasyonlanrına tam uyumluluk, sahip olduğu ISO kalite sertifakaları ve BTK tarafınden tam yetkilendirilmiş yeni nesil operatör Comnet Ip servisleri tüm legal ihtiyaçlara hizmet verecek şekilde tasarlanmaktadır.

Global olarak staratejik konumlardırılmış lokasyonları, Dünya'nın en iyi Tier 1 erişim sağlayıcılarına direkt erişimleri sayesinde Comnet Global IP Backbone Türkiye'nin en fazla en direkt bağlantısına sahip operatörü olarak konumlanmaktadır.

Türkiye'de finansın kalbi Borsa Istanbul platformuna direkt erişim imkanı sağlanmaktadır. Finans projelerine özel tam yedek ve kesintisiz altyapılar hazırlanarak 7/24 gerçek profesyonel destek sağlanmaktadır.

Sadece Türkiye'de değil dünyanın en büyük finans şehirlerine (Londra, Frankfurt, Amsterdam, New York, Hong Kong ) en direkt olarak bağlanarak uctan uca kesintisiz ve tam yedekli servisler projelendirilmektedir. işletmenize özel uctan uca çözümleri için formu doldurabilirsiz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sahip olduğumuz çözümler hakkında size ulaşacaktır.

Veri Merkezi Standartlarını Yeniden Belirliyoruz!

Türkiye'nin En Büyük Kapasiteli Operator Bağımsız Veri Merkezi.

99.9% BackboneUptime Garantisi
2.4+ TbpsÇoklu Tier-1 Bağlantı
100 Gbps Uplink10Gbps & 40Gbps & 100Gbps

Tier-1 / Tier-2 Servis Sağlayıcılar

Network ve Operatör Bağımsız Veri Merkezimizde Hizmet Veren Dünyanın ve Türkiye'nin Önde Gelen Servis Sağlayıcıları ve Exchange Platformlarına En Direkt Bağlantı İmkanı