Comnet

Uygulamada Aç

Büyük Ölçekli Bulut Servisleri

Büyük Veri, güvenilir, kesintisiz, erişilebilir %100 yerli bulut çözümleri

Büyük Ölçekli Bulut Servisleri

Günümüzde bulut servislerinin önemi sürekli olarak artmaktadır. Firmaların ve kurumların bulundukları ülkedeki mevzuat ve kanunlara uygun bulut çözümlerine ihtiyaçları her geçen gün büyümektedir.

Comnet Veri Merkezi hizmetlerinin bir parçası olan özel bulut servisleri, kapasite bağımsız olarak tüm kurumsal firmalar için güvenli, yedekli ve 7/24 erişilebilir özellikleriyle öne çıkmaktadır.

İhtiyaç ne olursa olsun anında büyüyebilen, ölçeklenebilen kapalı devre kurumsal firmalara özel bulut servisleri, tamamen kontrol altına alabileceğiniz kesintisiz alt yapı ile hizmet vermektedir. Şirketlere özel bulut servisleri kapasite bağımsızdır, 7/24 kesintisiz erişim sunar, dışarıdan gelebilecek her türlü saldırıya karşı %100 koruma sağlar ve %100 veri yedekleme kapasitesine sahiptir. Ayrıca Comnet Global IP Backbone ile en hızlı erişim sürelerini hedefler.

Siz de firmanızın ihtiyaç duyacağı bulut servislerini planlamak, ölçeklendirmek ve projelendirmek için hemen bize ulaşın. Uzman personelimiz tarafından size en uygun çözümleri sunacağımıza emin olabilirsiniz.

İletişim Formu

Sorularınızı cevaplamak için buradayız!

Tüm sorularınız için lütfen iletişim formunu doldurun. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

İletişim Formu