Comnet

Uygulamada Aç

Sosyal Medya, Dijital İçerik ve CDN

Sosyal Medya Uygulamaları ve CDN Şirketleri için Uygulanmış En İyi Network

Sosyal Medya, Dijital İçerik ve CDN

Comnet Global IP Backbone, konumu ve eşsiz bağlantıları sayesinde son kullanıcılar için en doğrudan erişim imkanlarını sağlar.

CDN (İçerik Dağıtım Ağı) firmalarının içerikleri Türkiye'nin ve uluslararası en büyük IP omurgası üzerinden kullanıcılara iletilir, bu da gecikme sürelerini en düşük seviyeye çekebilme olanağı sunar.

Comnet Global IP Backbone, sadece Türkiye'nin değil aynı zamanda EMEA bölgesi, Uzak Doğu ve Avrupa kıtası erişiminin kesişim noktasıdır. Comnet ayrıca kendi fiber internet kullanıcılarını da bünyesindeki CDN ve sosyal medya kuruluşlarına en direkt olarak ulaştırır.

DECIX Internet Exchange sayesinde son kullanıcı erişimlerinin diğer operatörlere kesintisiz ve gecikmesiz olarak ulaşması hedeflenir.

Comnet Global IP Backbone üzerinde bulunan bütün ağlar, günümüzde daha fazla önem kazanan online canlı yayın hizmetlerine kesintisiz bağlanır.

Veri merkezi bağımsız Comnet Global IP Backbone, içerik nerede olursa olsun doğrudan bağlantı kurmaya izin verir. DECIX Internet Exchange, her gün yeni operatörleri bünyesine katarak hizmet ve servis kalitesinin artmasına yardımcı olmaya devam edecektir.

İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde 6 Tier 3 veri merkezine direkt POP kurularak tam yedekli ring kullanılır. Tam Rota ve Akıllı Yönlendirme, küresel olarak en iyi rotaları otomatik olarak belirler.

Siz de Comnet Global IP Backbone dünyasında yerinizi almak için hemen formu doldurun, size ulaşalım.

İletişim Formu

Sorularınızı cevaplamak için buradayız!

Tüm sorularınız için lütfen iletişim formunu doldurun. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

İletişim Formu