Comnet

Uygulamada Aç

Eğitim, Araştırma ve Sağlık

Sağlık ve eğitim sektölerine özel keinstisiz iletişim çözümleri

Eğitim, Araştırma ve Sağlık

Comnet Global IP Backbone, Türkiye'nin en fazla peering kapasitesine sahip erişim hizmetidir. Finans sektörüne özel olarak yapılandırılan IP hizmetleri sunar. Tamamen kesintisizliği ve en hızlı erişim sürelerini garanti eder. Türk düzenlemelerine tam uyumluluk gösterir, ISO kalite sertifikalarına sahiptir ve BTK tarafından tam yetkilendirilmiş yeni nesil bir operatördür. Comnet IP hizmetleri, tüm yasal ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Dünya genelinde stratejik olarak konumlandırılmış lokasyonları ve Dünya'nın en iyi Tier 1 erişim sağlayıcılarına doğrudan erişimleri sayesinde Comnet Global IP Backbone, Türkiye'nin en fazla doğrudan bağlantısına sahip operatörüdür.

Türkiye'de finansın kalbi olan Borsa Istanbul platformuna doğrudan erişim sağlanır. Finans projeleri için özel tam yedek ve kesintisiz altyapılar hazırlanır, böylece 7/24 gerçek profesyonel destek sunulur.

Sadece Türkiye'de değil aynı zamanda dünyanın en büyük finans merkezlerine (Londra, Frankfurt, Amsterdam, New York, Hong Kong) doğrudan bağlantı sağlanarak uçtan uca kesintisiz ve tam yedekli hizmetler planlanır. İşletmenize özel uçtan uca çözümler için formu doldurabilirsiniz. Uzman ekibimiz, en kısa sürede size sunabileceğimiz çözümler hakkında size ulaşacaktır.

İletişim Formu

Sorularınızı cevaplamak için buradayız!

Tüm sorularınız için lütfen iletişim formunu doldurun. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

İletişim Formu