Finans Sektörlerine özel Profesyonel Çözümler

Comnet Global IP Backbone Türkiye'nin en fazla peering kapasitesine sahip erişim hizmetidir. Finans seklerine özel olarak yapılandırılan IP hizmetleri. Tamamen kesintisizliği ve en hızlı erişim sürelerini garanti etmektedir. Türk regulasyonlanrına tam uyumluluk, sahip olduğu ISO kalite sertifakaları ve BTK tarafınden tam yetkilendirilmiş yeni nesil operatör Comnet Ip servisleri tüm legal ihtiyaçlara hizmet verecek şekilde tasarlanmaktadır.

Global olarak staratejik konumlardırılmış lokasyonları, Dünya'nın en iyi Tier 1 erişim sağlayıcılarına direkt erişimleri sayesinde Comnet Global IP Backbone Türkiye'nin en fazla en direkt bağlantısına sahip operatörü olarak konumlanmaktadır.

Türkiye'de finansın kalbi Borsa Istanbul platformuna direkt erişim imkanı sağlanmaktadır. Finans projelerine özel tam yedek ve kesintisiz altyapılar hazırlanarak 7/24 gerçek profesyonel destek sağlanmaktadır.

Sadece Türkiye'de değil dünyanın en büyük finans şehirlerine (Londra, Frankfurt, Amsterdam, New York, Hong Kong ) en direkt olarak bağlanarak uctan uca kesintisiz ve tam yedekli servisler projelendirilmektedir. işletmenize özel uctan uca çözümleri için formu doldurabilirsiz. Uzman ekibimiz en kısa sürede sahip olduğumuz çözümler hakkında size ulaşacaktır.

We Redefine Data Center Standards!

Turkey's Largest Capacity Operator Independent Data Center.

99.9% BackboneUptime Guarantee
2.4+ TbpsMultiple Tier-1 Connection
100 Gbps Uplink10Gbps & 40Gbps & 100Gbps

Tier-1 / Tier-2 Service Providers

To the Leading Service Providers and Exchange Platforms of the World and Turkey Serving Our Network and Operator Independent Data Center the most direct link opportunity