Tüm sektörler için Özel Bulut Hizmetleri (Private Cloud)

Günümüzde bulut servislerinin önemi sürekli artmaktadır. Firmaların ve kurumların bulundukları ülkelerdeki mevzuat ve kanunlara uygun bulut çözümlerine ihtiyaç her geçen gün büyemektedir.

Comnet Veri Merkezi hizmetlerinin bir parçası olan özel bulut servisleri, kapasite bağımsız tüm kurumsal firmalar için güvenli, yedekli ve 7/24 erişilebilir özellikleri ile öne çıkmaktadır. .

İhtiyaç ne olursa olsun anında büyeyebilen ölçeklenebilen kapalı devre kurumsal firmalara özel bulut servisleri, tamamen kontrol altına alabileceğiniz kesintisiz alt yapısı ile hizmet vermektedir. Şirketlere özel bulut servisleri kapasite bağımsız, 7/24 kesintisiz erişim, dışarıdan gelebilecek her türlü saldırılara karşı %100 korumalı, %100 veri yedekleme kapasiteli ve Comnet Global IP Backbone ile en hızlı erişim sürelerini hedeflemektedir.

Sizlerde firmanızın ihtiyaç duyacağı bulut servislerini planlamak, ölçeklendirme kve projelendirmek için hemen bize ulaşın. Uzman personellerimiz tarafından size en uygun çözümleri sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Veri Merkezi Standartlarını Yeniden Belirliyoruz!

Türkiye'nin En Büyük Kapasiteli Operator Bağımsız Veri Merkezi.

99.9% BackboneUptime Garantisi
2.4+ TbpsÇoklu Tier-1 Bağlantı
100 Gbps Uplink10Gbps & 40Gbps & 100Gbps

Tier-1 / Tier-2 Servis Sağlayıcılar

Network ve Operatör Bağımsız Veri Merkezimizde Hizmet Veren Dünyanın ve Türkiye'nin Önde Gelen Servis Sağlayıcıları ve Exchange Platformlarına En Direkt Bağlantı İmkanı