Internet Packages and Campaigns at Home

Our Most Preferred Tariffs

Yakında
{{package.name}} / VDSL {{package.autoData.speed}} Mbps
{{package.pricing.market.monthly}}.00 ₺ {{package.pricing.market.monthly + 50}}.00 ₺
{{(package.pricing.price.annually / 12).toFixed(0)}}/Mo ,00 {{(((package.pricing.price.annually) / 12) + 50).toFixed(0)}}/Mo ,00
Starting Price
  • {{getDownload(package.autoData.speed)}} Mbps'e kadar Download
  • {{getUpload(package.autoData.speed)}} Mbps{{getUpload(package.autoData.speed)}} Mbps'e kadar Upload
  • 150+ Peering
  • No Quota and No Commitment
  • No Surprise Price
  • Pre-paid
{{package.pricing.nom[period]}} ay
{{getDiscount(period)}}
{{(package.pricing.price[period] / package.pricing.nom[period]).toFixed()}}.00₺/ay
{{(package.pricing.price[period] / package.pricing.nom[period]).toFixed()}}.00/ay

Google
Youtube
Steam
Twitter
Facebook
Instagram
Whatsapp
Messenger
Twitch
Zoom

Turkey's Fastest Internet with 150+ Peering (Interconnection)

Thanks to the most direct peering (interconnection) to the world's leading content providers, the fastest access guarantee is only available in Comnet Fiber Internet.

Click for more details
Cloudflare
Blizzard
AWS
Tencent
Telegram
Apple
Github
Dropbox
Riot Games
Akamai

Ultra Fast Broadband
Vdsl/Fiber İnternet

You can apply for a new subscription starting from 89TL/month prices, no commitment needed. You can cancel easily.

Turkey best fiber internet access as low as 89TL/month, You can cancel it anytime

No Commitment
Vdsl/Fiber İnternet Packages

Meet with Comnet's fiber internet access directly to your home. No Commitment Needed, you can cancel you service at anytime. Comnet offers you a freedom with perfect internet experience

Freeze anytime
And resume where you left

Lowest price for every package, easy to use and understand. No Commitment.

When you are away, you can freeze your subscription anytime and save money. Esnek ve uygun fiyatlı ev interneti için şimdi Comnet fiber internete başvurun.

Lowest Price
Fiber to Home

You can choose the internet packages fits to your needs. Staring from 35Mbit unlimited speed internet package is only from 89TL /month. You select diffrent packages up to 1000Mbit fiber with unlimited use

Lowest price guarantee up to 1000Mbps internet unlimited. Please apply now for join our Fiber World.

No Commitment
Fiber packages

Hassle free fiber internet service direclty to your home. You can easily cancel at anytime without any fee. No modem rent fee for all fiber to home customers.

Pre-Paid
Carefree

Free to use any kind of internet packages fits your needs. Pre-Paid internet services lets you dont care about unpaid invoices. Also let you topup your service upto 1 year. And dont affected with price changes.

Invite you friends, Earn 45 days for free!

You can invate as much as as you can and earn unlimited free days. Start earn now!

You can invite unlimited count of friend and can use fiber service free even for a year. Your friend also gets 45 days free to her account.

Invite Now

Arkadaşını Getir Kampanyası
Paketlere Göre Hediye Gün Sayısı

Paketler Arkadaşının Seçeceği Paket
35 Mbps 100 Mbps 200 Mbps 500 Mbps 1000 Mbps
Senin Paketin 35 Mbps +30 Gün Ücretsiz +35 Gün Ücretsiz +40 Gün Ücretsiz +45 Gün Ücretsiz
100 Mbps +20 Gün Ücretsiz +35 Gün Ücretsiz +35 Gün Ücretsiz +40 Gün Ücretsiz
200 Mbps +10 Gün Ücretsiz +15 Gün Ücretsiz +30 Gün Ücretsiz +35 Gün Ücretsiz
500 Mbps +5 Gün Ücretsiz +10 Gün Ücretsiz +15 Gün Ücretsiz +35 Gün Ücretsiz
1000 Mbps +5 Gün Ücretsiz +7 Gün Ücretsiz +10 Gün Ücretsiz +20 Gün Ücretsiz
Kupon Kodunu Kullanan Arkadaşınız
Paket Bağımsız +30 Gün Ücretsiz Kullanma Hakkına Sahip Olacaktır
35 Mbps 100 Mbps 200 Mbps 500 Mbps 1000 Mbps
+30 Gün Ücretsiz +30 Gün Ücretsiz +30 Gün Ücretsiz +30 Gün Ücretsiz +30 Gün Ücretsiz

Send Your Comments,
Let's Share!

The Comnet Fiber family continues to develop and grow every day. Send your comments and we will share them on our website. We instantly send surprise gifts to all our users who post comments.

Frequently Asked Questions
FAQ for a Fiber Internet Acceess
Paket değişimi işlemlerini müşteri panelinizden sağlayabilirsiniz, paket değişimi için en az +3 gün sahibi olmanız gerekmektedir. Paket değişimi işlemini ayda 1 kez yapılabilirsiniz.
Detaylı bilgiye sitemiz Destek Merkezi altında bulunan Bilgi bankası ve müşteri panelinizden ulaşabilirsiniz.
Fiber hizmetlerinde modem altyapı ile beraber yeni kurulum sırasında sağlanmaktadır, geçiş olması durumunda aynı modem ile hizmet alabilirsiniz. Vdsl hizmetlerinde modem kullanıcı sorumluluğunda olup mevcut olan VDSL modem kullanılabilir veya bizlerden yeni bir modem satın alabilirsiniz.
Hizmetlerimizde iade süreci başvuru ve ödeme yapıldığında ilk 14 gün için sağlanmaktadır, 14 gün üzerinde olan hizmetler için iade sağlanamamaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadeniz 1-7 iş gününde ödeme yaptığınız kredi kartı veya hesabınızda geçmiş olacaktır.
Firmamız ev/iş fiber hizmetlerinde engelli indirimi sunmamaktadır. Dilerseniz indirimli alımlar için 3 Ay/6Ay/12Ay paketlerini tercih ederek fiyat güncellenmesi süreçlerinde indirimli ücretlerden yararlanabilirsniz.
Hayır. Comnet aboneliğinizi başka bir adrese nakil ettirmeniz mümkün değildir. Bunun yerine mevcut aboneliğinizi iptal ederek yeni adresinize abonelik başlatabilirsiniz. Merak etmeyin kullanılmayan günlerinizi 7 gün içinde bizden yeni adresiniz için başvuru yaparsanız yeni aboneliğinize ücretsiz transfer ediyoruz.

Comnet Datacenter Istanbul xDSL ve Fiber internet hizmetlerinde limitleme, kota, hız düşürme, hız sabitleme, AKN gibi profiller uygulamaz. İnternet kapasiteniz bölgenizde ne kadar ise sonuna kadar kullanmanız için gerekli tüm tanımlamalar yapılmaktadır.Comnet Datacenter Istanbul Türkiye'nin en yüksek kapasiteli portlarına sahiptir, dolayısı ile kullanıcılarına kısıtlama yapmaz.

VAE alt yapısında olan tüm operatörlerden geçiş mümkün olmaktadır. Tek ihtiyacınız olan VAE alt yapısındaki xDSL numaranız olacaktır. Bu numara mevcut operator faturanızda veya online işlem merkezlerinin teknik bilgiler bölümünde yer alabilmektedir. Genellikle 88, 179 veya 18 ile başlayan xDSL hizmet numaranızı mutlaka mevcut operatörünüzden öğrenmeniz gerekmektedir. Diğer operatörlerden geçişlerde ücretsiz aktivasyon.
Comnet Fiber İnternet için üyeliğiniz aktif olduğunda sitemize giriş yaparak gerekli belgeleri panelinizde bulabilirsiniz. İstenen evrak ve belgelerin sadece gerçek hesap sahibi tarafından eksiksiz ve el yazısı ile doldurularak imzalanması ve tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Belgeleri deforme, eksik, hatalı, el yazısı olmayan veya okunaksız yükleyen kullanıcılarımızın ne yazık ki hizmetleri aktif edilememektedir. Bu konuda özen gösterilmesini özellikle rica etmekteyiz.
Comnet Fiber İnternet ses trafikleriniz için en iyi hizmeti vermeyi amaçlar. Yurt içi veya yurt dışı farketmeden kesinlikle SIP, VPN, MPLS, SDWAN portları engellenmez, kısıtlanmaz veya daraltılmaz. Dilediğiniz operatör ile gönül rahatlığı ile kesintisiz çalışabilirsiniz.
Hayır. Geçerli bir pasaporta ve ikamet adresine sahip tüm gerçek ve tüzel kişiler Comnet Fiber İnternet kullanıcısı olabilir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan kişilerinde taahhüt vermesi gerekmemektedir. Özgür iletişimin tadını herkes çıkartabilir.
Comnet Datacenter İstanbul 365 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Comnet Fiber İnternet müşterileride bu ayrıcalıktan faydalanabilmektedirler. Kullanıcılarımız 7/24 müşteri panelleri üzerinden destek talebinde bulunabilir veya hafta içi 10:00 - 18:00 saatleri arasında 444 4678 numaralı çağrı merkezimizden iletişime geçebilmektedir. Ayrıca yine sitemizdeki canlı yardım operatörleri destek saatlerinde hizmet vermektedir.
Comnet Fiber Internet ülke genelinde kesintisiz, en hızlı ve kaliteli internet hizmet vermeyi amaçlamaktadır. VAE (Veri Akış Erişimi) mpls backbonunda yaşanabilecek dar boğazlardan etkilenmemek için port kapasiteleri çok yüksek tutulmakta ve datacenter tecrübesi ile 7/24 takip edilmektedir. Ayrıca internet erişim noktalarındaki port kapasiteleri Comnet Datacenter İstanbul bünyesinde olduğu için Türkiye'nin en yüksek bağımsız ve yedekli internet çıkışlarıdır. Dolayısı ile en yoğun zamanlarda bile kesintisiz, en hızlı ve kaliteli internet deneyimi sizlere ulaştırılmaktadır.
Comnet Bilgi Teknolojileri Tic A.Ş. Türkiye Cumhuriyeti Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından İSS (İnternet Servis Sağlayıcı), AİH (Altyapı İşletmeciliği Hizmeti) ve SMŞH (Sanal Mobil Şebeke Hizmeti) sektörlerinde yetkilendirilmiş ve lisanslanmıştır. Kesinlikle diğer operatörlerin bayiliğini/acenteliğini yapmamaktadır. Sahip olduğu üstün altyapı kapasitesi tamamen Comnet A.Ş. mülkiyetindedir. Tüm upstream/peering bağlantıları kendi bünyesindedir. Kullanıcılarına tamamen kendi internet alt yapısı ve ip networkü üzerinden hizmet vermektedir. Comnet A.Ş. yekilendirme belgelerine BTK sitesinden ulaşabilirsiniz. Comnet kendi fiber altyapısını kısa zamanda ülke genelinde yaygınlaştırmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir.
Diğer operatorlerin aksine Comnet Fiber İnternet kullanıcıları sadece kullandıklar internetin ödemesini yapar. Tüm hizmetleri ön ödemeli olarak verilir ve kullanıcılar hiçbir zaman herhangi bir faturaya borçlu kalmazlar. Ayrıca Comnet Fiber İnternet yılda 2 defa 60 günü geçmeyecek şekilde hizmetlerini durdurabilir kalan hizmet süresinin azalmamasını sağlayabilir. Siz tatildeyken internetiniz evinizde işyerinizde sizi bekler siz istediğiniz zaman kaldığı yerden devam eder.
xDSL hizmetlerinde Comnet kullanıcılarına modem kiralamamaktadır ve modem kullanım bedeli adı altında herhangi bir ücret talep etmemektedir. Bu modem FTTH abonelerine TurkTelekom tarafından sağlanmakta olup hizmet sonunda FTTH modem ve OTN Comnet'e iade edilmelidir. FTTH aboneleri için sağlanan modem markası farklılık gösterebilmekte olup seçime bağlı değildir. FTTH aboneleri dilerse hizmet aktivasyonu yapıldıktan sonra OTN (fiber sonlandırma kutusu) cihazına kendi modemlerini bağlayabilir ve kendilerine verilen modemi derhal Comnet'e aide edebilir. Bu sayede abonelik sonunda iade işlemleri için uğraşmak zorunda kalmaz. xDSL hizmetlerinde ise varsa kendi modeminizi kullanabilirsiniz. xDSL aboneleri için eğer modeminiz yoksa veya eski ise çok uygun fiyatlara kullanıcı panelinizden modem siparişi verebilirsiniz. xDSL hizmetlerinde ayrıca aylık olarak modem ücreti bulunmamaktadır.
Comnet Fiber İnternet Hizmeti mevcut telekom altyapısında en fazla 20 Mbit olarak hizmet vermektedir. Comnet Data Center İstanbul kendi fiber altyapısı olan bölgelerde 10000 Mbit'e kadar upload hızlarını desteklemektedir. Comnet Fiber altyapısına sahip bölgeler kısa zaman sonra sitemizde listelencektir.
Comnet Datacenter Istanbul 150+ fazla peering ile en iyi ping sürelerini yakalamaya çalışmaktadır. lg.comnet.com.tr adresinden dileğiniz yöne doğru olan ping sürelerini ve peering detaylarına ulaşabilirsiniz. Comnet Fiber İnternet kullanıcılarının sahip olunan 150+ den fazla direkt peering sayesinde her zaman en iyi ping sürelerini almaları amaçlanmaktadır. Profesyonel kullanıcıların ise kimi zaman çok ufak ping değerleri fazla olsa dahi daha stabil/kararlı erişimi Comnet Fiber İnterneti tercih ettikleri gözlemlenmektedir.
Comnet Fiber Internetiniz için sabit ip başvurusunda bulunabilirsiniz. Eşsiz altyapısı sayesinde kesintisiz erişim sabit ipnizle kullanabilirsiniz.
Comnet başvuru ekranlarından dilediğiniz özellikteki modemleri en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Satın alınan modem yerinde kurulumun hizmeti almanız durumunda ekiplerimiz tarafından tarafınıza ulaştırılmaktadır.
Diğer operatörlerden geçiş işlemleri evrakların ve başvurunun eksiksiz olması durumunda 2 iş günü sürmektedir. Genellikle zaman daha kısa zamanda tamamlanabilmektedir.
Türkiye'de fiber internet çalışmaları hızla devam etmektedir. Mevcut hattınızda 50mbit olan hızınız, bölgenizdeki iyileştirme çalışmaları kapsamında ilerleyen dönemlerde 1000'mbite kadar yükselebilir. Hızınız yükseldiğinde herhangi bir ek ödeme yapmazsınız. 1000Mbit'e kadar sınırsız limitsiz kotasız taahhütsüz gerçek fiber internet erişiminin tadını çıkarırsınız.
Comnet Fiber Internet aboneliğinizi, müşteri panelinizde sadece bir kaç tıklama ile kolaylıkla iptal edebilirsiniz. Fax çekmekle uğraşmazsınız. Ek fatura veya cayma bedeli ödemezsiniz.
Comnet Fiber Internet Kotasızdır. AKN uygulanmaz. Herhangi bir hız düşümü yapılmaz. Her zaman gerçek fiber internet hızı alırsınız.
Comnet Fiber Internetinizi bu linke tıklayarak test yapabilirsiniz. doğru sonuç almak için hız testi yaparken internet bağlantınızı kullanmamaya özen göstermeniz gerekmetedir.
Comnet Fiber Internet tüm Türkiye'de hizmet vermektedir.