Comnet

Uygulamada Aç

Bilgi Bankası

Comnet hizmetiniz ile ilgili daha fazla bilgi edinin

Arkadaşını Getir Kampanya Koşulları Nelerdir?

Kategori: Satış

Arkadaşını getir kampanya koşulları aşağıdaki gibidir. Ayrıca bu bilgiye müşteri panelinizden ulaşabilrisiniz.


1. Hediye gün ayrıcalığından yararlanmak için aktif bir Comnet xDSL veya Comnet fiber internet aboneliğiniz olması gerekmektedir.

2. Davet için üretilen kupon kodu her hizmet alınan adres için 1 defa oluşturulmaktadır.

3. Adres değişikliği veya paket değişikliği yapılması durumunda kupon kodu değişecektir.

4. Davet edilen kişiler davet eden kupon kodunu ön ödemeli abone olma esnasında kullanmış olmalıdır. Abone olma esnasında kullanılmayan Kupon kodları abonelik sonrasında uygulanamaz.

5. Tek bir davet kodu ile sınırsız kişi davet edilebilir.

6. Davet kupon kodu sahibine, davet kodu ile yapılan her başarılı abonelik için 45 güne kadar aşagıdaki belirtilen tablodaki gibi hediye gün ek süre anında eklenir. 45 güne kadar hediye süre kupon kodunu kullanan yeni abone içinde hizmeti aktif olduğu anda geçerli olacaktır ve hesabına tanımlanacaktır.

7. Davet edilen yeni abonenin hesabının 90 günden önce iptal edilmesi veya başka bir servis sağlayıcıya geçilmesi durumunda. Taraflara hediye edilen süre geri alınacaktır.

8. Uygunsuz davranışlarda bulunan kişilerin (Kupon kodlarından maddi kazanç sağlamaya çalışan vb.) hediye günleri silinecektir.

9. Hediye gün kampanyası başka indirimlerle birleştirilemez. Comnet bu kampanya özelinde dileği zaman dileği şekilde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

10. Arkadaşını davet eden aktif abonenin mevcut günü 180 günün altında olması durumunda hediye gün kazanabilmektedir, Mevcut gününüz 180 günün üzerinde ise arkadaşını getir kodundan alacağınız gün eklenmemektedir.