Comnet

Uygulamada Aç

Bilgi Bankası

Comnet hizmetiniz ile ilgili daha fazla bilgi edinin

Abonelik İşlemleri

Comnet'e Yeni İnternet Aboneliği Nasıl Başvurulur?

Comnet'e abone olmak için iki kolay yol sunuyoruz: web sitemiz üzerinden veya mobil uygulamamızdan. Her iki yöntem de kullanıcılarımıza hızlı ve pratik bir şekilde başvuru yapma imkanı sağlar.

1. Web Sitemiz Üzerinden Başvuru: Comnet'in resmi web sitesine giriş yaparak abonelik başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Web sitemizdeki "Abone Ol" veya "Yeni abonelik" gibi bir butona tıkladıktan sonra, açılan abonelik türü seçeneğinden başvurunuzu ilerletebilirsiniz.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayın

Eğer  bir satış temsilcimizin sizi aramasını isterseniz, Buraya tıklayarak iletişim talep formunu doldurabilirsiniz.

2. Mobil Uygulama Üzerinden Başvuru: Comnet'in resmi mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirerek abonelik başvurusunu mobil olarak da gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, ana ekranda bölümünde "Hemen Abone Ol’’  seçeneği seçerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvuru işlemlerinizi ve ödeminizi yaptıktan sonra, Comnet müşteri hizmetleri ekibi en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir. Başvurunuzun onaylanmasının ardından, kurulum ve aktivasyon süreci başlayacak ve internet hizmetiniz kısa sürede aktif hale gelecektir.

Comnet'e abone olmak için web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden başvuru yapmak oldukça kolaydır ve size yüksek hızlı ve güvenilir bir internet deneyimi sunmak için sabırsızlanıyoruz. Daha fazla bilgi edinmek veya başvuru yapmak için hemen web sitemizi ziyaret edin veya mobil uygulamamızı uygulama marketinden indirebilirsiniz.

Abonelik İşlemleri kategorisindeki makaleleri görüntüle