• Güvenlik Servisleri

Türkiye'de ilk defa kurulan dünya standartlarında Ddos Önleme Merkezi sadece Comnet Verimerkezinde

Size ait trafik ilk defa yurt dışı ddos servislerine çıkmadan ülkemiz regulasyonlarına tam uyumlu olarak güven altına alınmaktadır

Tünel ile Secure Uplink

ALWAYS ON ve %100 INLINE Ağını nerede olursa olsun, uzak sistemler için ideal. Kendi sistem odasını ve ağını yöneten tüm sistemler için en iyi çözüm. Bankacılık, finans, medikal, ve diğer veri merkezleri için kritik bütün uygulamalar güvende.

Detaylar Bulunduğunuz veri merkezi veya kendi lokasyonunuz arasında GRE tünel yaparak tarafınıza yapılacak bütün saldırılardan kolayca korunabilirsiniz. Comnet Global IP Backbonoe, size en kısa rotalarla ulaşıp trafiğiniz geçikme yaşanmadan ve Türkiye regulasyonlarına uygun bir sekilde ulaştırılmasını sağlar.

Simple Always On %100 Inline 500Mbit'kadar Temiz Trafik
  • Kurulum Ücreti YOK
  • Teslim Süresi 48 saaten kısa
Pro Always On %100 Inline 10Gbit'e kadar Temiz trafik
  • Kurulum Ücreti YOK
  • Teslim Süresi 48 saaten kısa

Secure Uplink

ALWAYS ON ve %100 INLINE Comnet Global IP Backbone a sahip verimerlerinde Secure Uplink servisleri direkt olarak Fiber ara bağlantılar ile kullanılabilmektedir. Comnet Global IP Backbone, Comnet Datacenter Istanbul, Verizon Istanbul, TiSparkle Istanbul, PremierDC Eyup, Radore Istanbul, Equinix IL2, Datacasa Başaksehir, Turknet Mecidiyeköy, Virtus Enfiled, ve Netinternet Denizli verimerkezilerinde mevcuttur.

Detaylar Bulunduğunuz verimerkezinde direkt olarak Comnet Global IP backbone a BGP bağlantısı yaparak size gelen tüm saldırılardan korunabilirsiniz.

Simple Always On %100 Inline 500Mbit'e kadar Temiz Trafik
  • Kurulum Ücreti YOK
  • Teslim Süresi 24 saaten kısa
Pro Always On %100 Inline 10Gbit'e kadar Temiz Trafik
  • Kurulum Ücreti YOK
  • Teslim Süresi 24 saaten kısa
1.700

Total Traffic Inspected (GB)

114.758

Total Traffic Blocked (GB)

114.758

Total Attacks Mitigated

21.047

Time Under Attack

Gerçek Inline Koruma

Tüm Secure Uplink Servisleri gerçek zamanlı inline olarak çalışmaktadır. Tüm saldırı türleri icin 1 saniyeden cok daha kısa sürede tepki verilmektedir.

500Mbit ten 100Gbit e kadar tam koruma

Türkiye'nin en büyük kapasitelerinden birine sahip olan Comnet Global IP Backbone sayesinde internet kapasiteniz ne olursa olsun ek maliyet ve donanım gerektirmeden tam koruma sağlanmaktadır..

Kritik Uyugulamalar için En İyisi

Özellikle bankacılık ve finans sektörleri gibi kritik öneme sahip uygulamalarınız için en iyi çözüm Secure Uplink. Ağınıza doğru yapılan bütün saldırılar için transparan olarak devrede olan Secure Uplink ile uygulamalarınız herzaman erişilebilir kalmaya devam eder.

7/24 Raporlama

Secure Uplink hizmetlerinin tamamamı geniş ve zengin MSSP portal sayesinde 7/24 yönetim seviyesinde raporlanabilir. Gelen bütün saldırılar türlerine ve boyutlarına göre raporlanabilir.

Tier-1 / Tier-2 Servis Sağlayıcılar

Network ve Operatör Bağımsız Veri Merkezimizde Hizmet Veren Dünyanın ve Türkiye'nin Önde Gelen Servis Sağlayıcıları ve Exchange Platformlarına En Direkt Bağlantı İmkanı