• Sektörler
  • Sosyal Medya, Dijital İçerik ve CDN

Sosyal Medya Uygulamaları ve CDN Şirketleri için
Uygulanmış En İyi Network

Comnet Global IP Bancbone konumu ve eşsiz bağlantıları sayesinde son kullanıcılar için en direkt erişim imkanları sağlamaktadır.

CDN firmalarının içerikleri Türkiye'nin ve Uluslararası en geniş IP backbone üzerinden kullanıcılara iletilmekte, bu sayede geçikme süreleri en düşük seviyelere çekilebilmektedir.

Comnet Global IP Backbone Sadece Türkiye'nin değil EMEA bölgesi, Uzak Doğu ve Avrupa kıtası erişiminin kesişme noktasıdır. Comnet ayrıca kendi fiber internet kullanıcılarınıda bünyesindeki CDN ve sosyal medya kuruluşlarına en direkt olarak ulaştırmaktadır.

DECIX Internet Exchange sayesinde son kullanıcı erişimlerinin diğer operatorlere kesintisiz ve geciksiz olarak ulaşması hedeflenmektedir.

Comnet Global Backbone üzerinde bulunan bütün networkler, günümüzde daha çok önem kazanan Online Canlı yayın hizmetlerine gecikmesiz olarak bağlanmaktadır.

Veri merkezi bağımsız Comnet Global Backbone, içerik nerede olursa olsun direkt olarak bağlantı kurmaya müsade eder. DECIX Internet Exchange hergün yeni operatörleri bünyasine katarak hizmet ve servis kalitesinin artmasına yardımcı olmaya devam edecektir.

Istanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde 6 Tier 3 veri merkezine direkt POP kurularak tam yedekli ring kullanılmaktadır. Full Route (Tam Rota), Smart Routing Global olrak en iyi rotaları otomatik olarak belirler.

Sizde Comnet Global IP Backbone dünyasında yerinizi almak için hemen formu doldurun size ulaşalım.

Veri Merkezi Standartlarını Yeniden Belirliyoruz!

Türkiye'nin En Büyük Kapasiteli Operator Bağımsız Veri Merkezi.

99.9% BackboneUptime Garantisi
2.4+ TbpsÇoklu Tier-1 Bağlantı
100 Gbps Uplink10Gbps & 40Gbps & 100Gbps

Tier-1 / Tier-2 Servis Sağlayıcılar

Network ve Operatör Bağımsız Veri Merkezimizde Hizmet Veren Dünyanın ve Türkiye'nin Önde Gelen Servis Sağlayıcıları ve Exchange Platformlarına En Direkt Bağlantı İmkanı