Sosyal Medya Uygulamaları ve CDN Şirketleri için
Uygulanmış En İyi Network

Comnet Global IP Bancbone konumu ve eşsiz bağlantıları sayesinde son kullanıcılar için en direkt erişim imkanları sağlamaktadır.

CDN firmalarının içerikleri Türkiye'nin ve Uluslararası en geniş IP backbone üzerinden kullanıcılara iletilmekte, bu sayede geçikme süreleri en düşük seviyelere çekilebilmektedir.

Comnet Global IP Backbone Sadece Türkiye'nin değil EMEA bölgesi, Uzak Doğu ve Avrupa kıtası erişiminin kesişme noktasıdır. Comnet ayrıca kendi fiber internet kullanıcılarınıda bünyesindeki CDN ve sosyal medya kuruluşlarına en direkt olarak ulaştırmaktadır.

DECIX Internet Exchange sayesinde son kullanıcı erişimlerinin diğer operatorlere kesintisiz ve geciksiz olarak ulaşması hedeflenmektedir.

Comnet Global Backbone üzerinde bulunan bütün networkler, günümüzde daha çok önem kazanan Online Canlı yayın hizmetlerine gecikmesiz olarak bağlanmaktadır.

Veri merkezi bağımsız Comnet Global Backbone, içerik nerede olursa olsun direkt olarak bağlantı kurmaya müsade eder. DECIX Internet Exchange hergün yeni operatörleri bünyasine katarak hizmet ve servis kalitesinin artmasına yardımcı olmaya devam edecektir.

Istanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde 6 Tier 3 veri merkezine direkt POP kurularak tam yedekli ring kullanılmaktadır. Full Route (Tam Rota), Smart Routing Global olrak en iyi rotaları otomatik olarak belirler.

Sizde Comnet Global IP Backbone dünyasında yerinizi almak için hemen formu doldurun size ulaşalım.

We Redefine Data Center Standards!

Turkey's Largest Capacity Operator Independent Data Center.

99.9% BackboneUptime Guarantee
2.4+ TbpsMultiple Tier-1 Connection
100 Gbps Uplink10Gbps & 40Gbps & 100Gbps

Tier-1 / Tier-2 Service Providers

To the Leading Service Providers and Exchange Platforms of the World and Turkey Serving Our Network and Operator Independent Data Center the most direct link opportunity