Ulusal ve Uluslararası Internet Servis Sağlayıcıları

Comnet Veri Merkezi ülkemizde bulunan diğer servis sağlayıcılar için buluşma noktası durumundadır. Abonelerine daha kaliteli ve kesintisiniz internet deneyimi sunmak isteyen network ve operatör bağımsız lokasyonlarımızda kendilerine ait POP noktalarını kurabilmektedir.

Yerel ve Uluslararası ağlara dikret erişim sayesinde tam yedekli alt yapısını tüm servis sağlayıcılar için eşit ve bağımsız olarak servis edilmekle beraber. Operatorler kendileri arasındada en direkt bağlantılar kurabilmektedir.

Comnet yine bünyesindeki küçük büyük bütün operatörleri Dünya'nın en büyük internet exchange platformlarına bağlayarak, bağımsız ağlara tam destek vermektedir.

Comnet Global IP backbone ve yine Comnet önderliğinde kurulan DECIX Internet Exchange platformları tüm kullanıcılarımızın hizmetine eksiksiz olarak sunulmakta, tüm kullanıcıların kaliteli internet erişimine ulaşması amaçlanmaktadır. Daha detaylı bilgi ve projelendirme için lütfen bize ulaşın.

We Redefine Data Center Standards!

Turkey's Largest Capacity Operator Independent Data Center.

99.9% BackboneUptime Guarantee
2.4+ TbpsMultiple Tier-1 Connection
100 Gbps Uplink10Gbps & 40Gbps & 100Gbps

Tier-1 / Tier-2 Service Providers

To the Leading Service Providers and Exchange Platforms of the World and Turkey Serving Our Network and Operator Independent Data Center the most direct link opportunity