Tüm sektörler için Özel Bulut Hizmetleri (Private Cloud)

Günümüzde bulut servislerinin önemi sürekli artmaktadır. Firmaların ve kurumların bulundukları ülkelerdeki mevzuat ve kanunlara uygun bulut çözümlerine ihtiyaç her geçen gün büyemektedir.

Comnet Veri Merkezi hizmetlerinin bir parçası olan özel bulut servisleri, kapasite bağımsız tüm kurumsal firmalar için güvenli, yedekli ve 7/24 erişilebilir özellikleri ile öne çıkmaktadır. .

İhtiyaç ne olursa olsun anında büyeyebilen ölçeklenebilen kapalı devre kurumsal firmalara özel bulut servisleri, tamamen kontrol altına alabileceğiniz kesintisiz alt yapısı ile hizmet vermektedir. Şirketlere özel bulut servisleri kapasite bağımsız, 7/24 kesintisiz erişim, dışarıdan gelebilecek her türlü saldırılara karşı %100 korumalı, %100 veri yedekleme kapasiteli ve Comnet Global IP Backbone ile en hızlı erişim sürelerini hedeflemektedir.

Sizlerde firmanızın ihtiyaç duyacağı bulut servislerini planlamak, ölçeklendirmek ve projelendirmek için hemen bize ulaşın. Uzman personellerimiz tarafından size en uygun çözümleri sunacağımıza emin olabilirsiniz.

We Redefine Data Center Standards!

Turkey's Largest Capacity Operator Independent Data Center.

99.9% BackboneUptime Guarantee
2.4+ TbpsMultiple Tier-1 Connection
100 Gbps Uplink10Gbps & 40Gbps & 100Gbps

Tier-1 / Tier-2 Service Providers

To the Leading Service Providers and Exchange Platforms of the World and Turkey Serving Our Network and Operator Independent Data Center the most direct link opportunity